A lygoje galingai įsibėgėję „Sūduvos“ futbolininkai šventė ketvirtąją pergalę iš eilės

Lietuos futbolo A lygoje Marijampolės „Sūduvos“ pergalių serija tęsiasi toliau – sekmadienį 24-ajame ture suvalkiečiai nugalėjo mažumoje žaidusį Kėdainių „Nevėžį“ 2:0 (1:0).

Marijampoliečiai skina pergales.<br> alyga.lt nuotr.

Aug 22, 2021, 9:05 PM

Victoro Basadre auklėtiniai pergalę šventė po skirtinguose kėliniuose įmuštų Romaino Habrano ir Jordano N‘Kololo įvarčių.

Kėdainiečiai visą antrąjį kėlinį turėjo žaisti be pašalinto Luko Berednikovo, tačiau įspūdingas vartininko Sergijaus Melašenkos žaidimas išgelbėjo svečius nuo triuškinamo pralaimėjimo.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių „Sūduva“ spaudė varžovus ir intensyviai rezgė atakas. Vieną realiausių progų dvikovos pradžioje turėjo Serge‘as Nyuiadzi, kuris kontratakoje neįveikė priešais jį likusio vartininko Serhijaus Melašenko. Šeimininkai ne kartą bandė laimę ir tolimais smūgiais, bet jie nebuvo vaisingi.

Nors marijampoliečiai kontroliavo žaidimą, „Nevėžis“ pirmajame kėlinyje turėjo auksinę progą įmušti. Po pakelto kampinio kamuolys patogiai nukrito arti vartų buvusiam Juliui Kasparavičiui, kuris nieko netrukdomas smūgiavo virš vartų.

Kėlinio pabaigoje „Sūduva“ išsiveržė į priekį. Baudos aikštelėje Biliaminu Nurudeenas prasižengė prieš J. N‘Kololo, o paskirtą 11 m. baudos smūgį sėkmingai realizavo R. Habranas. Prieš komandoms išeinant į rūbines, „Nevėžio“ žaidėjas L. Berendikovas sulaukė antrosios geltonos kortelės už dar vieną pražangą ir svečiai liko žaisti dešimtiese.

Po pertraukos mažumoje likęs žaisti „Nevėžis“ buvo užspaustas savo baudos aikštelėje. „Sūduvos“ gretose geras progas įmušti turėjo Giedrius Matulevičius, R. Habranas ir O. Rommensas, bet „Nevėžio“ vartų sargas S. Melašenka žaidė įspūdingas rungtynes ir puikiai gelbėjo savo komandą.

Dvikovos pabaigoje „Sūduva“ užtvirtino pergalę antruoju įvarčiu.

Standartinėje situacijoje kamuolys baudos aikštelėje patogiai nukrito J. N‘Kololo, o šis galingu smūgiu nepaliko vilčių vartininkui.

Čempionate pirmaujanti „Sūduva“ (52 tšk.) dabar septyniais taškais lenkia „Žalgirio“ komandą.

„Nevėžis“ (9 tšk.) išlieka paskutinėje vietoje ir atsilieka 12 taškų nuo artimiausių konkurentų „Bangos“.

REPORTERIS: VSD pranešėjo komisijos išvados toliau kelia aistras