„West Ham United“ nepasigailėjo dar pirmame kėlinyje mažumoje likusio „Leicester City“

Anglijos aukščiausios lygos čempionate pirmadienį sužaistas paskutinysis antrojo turo mačas, kuriame įspūdingą pergalę šventė „West Ham United“ klubas. Londono ekipa namie net 4:1 (1:0) susitvarkė su „Leicester City“ klubu ir tapo viena iš penkių komandų, kuri yra surinkusi 6 taškus bei pirmauja čempionate.

„West Ham United“ žaidėjas Michailas Antonio pelnė du įvarčius.<br>Reuters/Scanpix.com nuotr.

Aug 24, 2021, 12:09 AM, atnaujinta Aug 24, 2021, 12:11 AM

26-ąją minutę Pablo Fomalsas išvedė šeimininkus į priekį, o 40 minutę „Leicester City“ liko dešimtyje.

Mat Ayoze Perezas kovoje užlipo itin skausmingai ant varžovo kojos ir po VAR sistemos peržiūros teisėjas jam parodė raudoną kortelę.

Leičesterio klubas atsilaikė pirmąjį kėlinį mažumoje, tačiau antrame kėlinyje 56-ąją min. Saidas Benrahma padidino skirtumą iki 2:0.

Tiesą, 69-ąją minutę Youri Tielemansas sumažino skirtumą, bet 80-ąją ir 84 min. Michailas Antonio dviem taikliais smūgiais padėjo tašką.

M.Antonio šiame mače įmušė savo 50-ąjį įvartį atstovaujant „West Ham“ ekipai lygoje ir tapo pačiu rezultatyviausiu visų laikų šio klubo žaidėju.

„Leicester City“ liko su trimis taškais.