„Manchester City“ sudaužė vis dar be pergalių esantį „Arsenal“ – tai jau buvo devintas kartas iš eilės

Anglijos futbolo čempionate ir toliau nesiseka Londono „Arsenal“ ekipai. Ji pralaimėjo jau trečiąjį mačą iš eilės – tokio blogo starto Londono klubas neturėjo 66 metus: taip blogai komanda čempionato pradžioje žaidė tik 1955 metų sezone. Šeštadienį „Arsenal“ krito nuo antrąjį laimėjimą iškovojusios ir vos sutarties su Cristiano Ronaldo nepasirašiusia „Manchester City“ 0:5 (0:3).

„Manchester City“ sudaužė „Arsenal“.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Aug 28, 2021, 6:47 PM, atnaujinta Aug 28, 2021, 7:19 PM

7-ąją į „Arsenal“ vartus įvartį pelnė Ilkay'us Gundoganas, o 12-ąją minutę po eilinės vaikiškos klaidos antrąjį įvartį įmušė Ferranas Torresas.

Tuo Londono ekipoje problemos nesibaigė – 35-ąją minutę už pavojingą žaidimą raudoną kortelę prieš save išvydo Granitas Xhaka už pavojingą pražangą.

Mažumoje žaidęs „Arsenal“ laikėsi vos 8 minutes – 43 min. pasižymėjo Gabrielis Jesusas ir rezultatas tapo 3:0.

Antrajame kėlinyje „Manchester City“ vidurio saugas Rodri 53 min. rezultatą padarė triuškinančiu – 4:0, o tašką 84 min. padėjo savo antrąjį įvartį pelnęs Ferranas Torresas.

„Manchester City“ tapo trečiąja komanda Anglijos lygos istorijoje, pelniusia 10 įvarčių per pirmąsias dvejas sezono rungtynes namuose.

Tuo tarpu „Arsenal“ pralaimėjo jau tris mačus, dar nepelnė nė vieno įvarčio, o į savuosius vartus praleido 9.

Londono komandą sezono pradžioje išretino koronavirusas ir traumos – iki šiol nerungtyniavo keletas pajėgių žaidėjų, tarp kurių Alexandre‘as Lacazette‘as, Willianas.

Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas apie pusvalandį žaidė tik dvikovoje su „Chelsea“.

„Premier“ lygoje „Manchester City“ futbolininkai „Arsenal“ jau įveikė net devintąjį kartą iš eilės.

Anglijos čempionate Mančesterio klubas Londono komandai nepralaimėjo 12 mačų iš eilės (10 pergalės, 2 lygiosios).

Pastarąjį kartą „Premier“ lygoje „Arsenal“ „miestiečius“ palaužė labai seniai – 2015 metų gruodį (2:1).

Vis dėlto tarpusavio mūšiuose „Premier“ lygoje vis dar pirmauja „Arsenal“ – 23 pergalės, 16 nesėkmių, 10 lygiųjų.