Į Vokietijos lyderius įsiveržė „Bayer“ – nugalėjo „Augsburg“, kuris du įvarčius įsimušė į savo vartus

Vokietijos futbolo čempionate Lėverkuzeno „Bayer“ klubas šoktelėjo į pirmą turnyrinės lentelės vietą. „Bayer“ šeštadienį išvykoje 4:1 (2:1) įveikė „FC Augsburg“ komandą.

„Augsburg“ mače su „Bayer“ įsimušė du įvarčius į savo vartus.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Aug 28, 2021, 7:17 PM, atnaujinta Aug 28, 2021, 7:27 PM

Šiose rungtynėse viskas net nuo dviejų Ausburgo ekipos žaidėjų įvarčių į savus vartus – 3 min. ir 14 min. „nemaloniai“ pasižymėjo Iago ir Florianas Niederlechneris.

Nors šeimininkai dar pirmame kėlinyje sumažino skirtumą – pasižymėjo sau į vartus įsimušęs F.Niederlechneris, galingai puolęs „Bayer“ jau baigiantis kėliniui galėjo padidinti rezultatą – 43 min. 11 metrų baudinio nerealizavo Moussa Diaby.

Antroje mačo dalyje po keitimo pasirodęs jaunasis Vokietijos talentas Florianas Wirtzas pelnė du įvarčius – 75-ąją ir 81-ąją minutėmis ir nugalėtojas buvo aiškus.