5 įvarčių dramoje „Sūduva“ įveikė Telšių „Džiugą“

Šeštadienį Lietuvos futbolo A lygoje Marijampolės „Sūduva“ 3:2 (1:1) įveikė Telšių „Džiugą“.

Marijampolės „Sūduva“<br>V.Kuralavičiaus nuotr.

Sep 11, 2021, 9:18 PM, atnaujinta Sep 11, 2021, 9:20 PM

Puikiai rungtynes pradėję žemaičiai jau 5-ąją minutę išsiveržė į priekį po Nasko Milevo įvarčio. Visgi susigriebę Lietuvos vicečempionai 35-ąją minutę rezultatą išlygino. Po puikaus komandos draugo perdavimo Jordanas Nkololo atsidūrė vienas prieš tuščius vartus ir kamuolį nesunkiai nukreipė į juos.

Antrajame kėlinyje tas pats Jordanas Nkololo uždirbo 11 metrų baudinį, o jį sėkmingai realizavo Nicolas Gorobsovas. Namuose žaidęs „Džiūgas“ nesiruošė lengvai paleisti pergalės. 79-ąją minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo Aivars Emsis.

Per teisėjo pridėtą laiką Xabi Auzmendi baudos aikštelėje sėkmingai priėmė kamuolį ir jį nukreipė į šeimininkų vartus.

Kitose turo rungtynėse lygos autsaideriai Kėdainių „Nevėžis“ namuose 1:3 pralaimėjo prieš FK „Panevėžį“.

26 rungtynes sužaidę „Sūduvos“ futbolininkai su 55 taškais yra pirmi. Vilniaus „Žalgiris“ atsilieka 7 taškais, tačiau yra sužaidę keturiomis rungtynėmis mažiau. Trečioje vietoje esantis FK „Panevėžys“ taip pat turi 48 taškus ir yra sužaidę 25 rungtynes.