Miuncheno „Bayern“ be didesnių sunkumų susitvarkė su „RB Leipzig“

„Bundesliga“ čempionato ketvirtajame ture susitiko favoritais laikomi Miuncheno „Bayern“ ir „RB Leipzig“ futbolininkai. Išvykoje žaidės „Bayern“ šventė užtikrintą pergalę 4:1 (1:0).

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai<br> AFP/Scanpix nuotr.

Sep 11, 2021, 11:22 PM

Šiose rungtynėse jau 54-ąją minutę rezultatas buvo 3:0 „Bayern“ naudai, tačiau tada įvarčiu atsakė Konradas Laimeris ir bandė intrigą atgaivinti.

Bavarai į priekį išsiveržė jau 12-ąją minutę po sėkmingai realizuoto Roberto Lewandowskio 11 metrų baudinio.

Antrąjį kėlinį vėl geriau pradėjo „Bayern“ vienuoliktukas. Jamalas Musiala pasižymėjo 47-tą minutę, o 54-ąją minutę Leroy’us Sane. Po keturių minučių šeimininkams pavyko skirtumą sušvelninti. Kamuolį į „Bayern“ vartus pasiuntė Konradas Laimeris.

Per likusį laiką „RB Leipzig“ nieko pavojingesnio sukurti nesugebėjo, o per teisėjo pridėtą laiką Maximas Choupo-Motingas pasiuntė ketvirtą kamuolį į šeimininkų vartus.

Tiesa, dar vieno įvarčio „RB Leipzig“ ekipai nepavyko pelnyti ir dar labiau intrigos atkurt nepavyko. Galiausiai rungtynes uždarė Erico Maximo Choupo-Motingo įvartis.