Turino „Juventus“ tragiškas startas tęsiasi: rungtynių pabaigoje nusileista „Napoli“ ekipai

Į duobę įkritęs Turino „Juventus“ klubas ir toliau laukia pirmosios sezono pergalės „Serie A“ čempionate. „Juventus“ išvykoje 1:2 nusileido „Napoli“ ekipai.

Moise Kean.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Sep 11, 2021, 9:46 PM

Pirmieji įvartį pelnė „Juventus“ futbolininkai. 10-ąją minutę tiksliu smūgiu kamuolį į vartus nukreipė Alvaro Morata.

Tačiau persvaros išlaikyti turiniečiams nepavyko. 57-ąją minutę rezultatą išlygino Matteo Politano, o 85-ąją minutę pelnytas Kalidou Koulibaly įvartis atnešė „Napoli“ futbolininkams pergalę.

Sužaidus 3 turus Turino „Juventus“ rikiuojasi 16-oje pozicijoje ir turi vos 1 tašką. „Napoli“ ekipa laimėjo visas 3 rungtynes ir užima 1 vietą lygoje.