Portugalija ir Brazilija jau turi kišenėje kelialapį į futsal pasaulio čempionato aštuntfinalį

Pasaulio salės futbolo čempionate, nuo rugsėjo 12-osios vykstančiame Lietuvoje, ketvirtadienį į savo antrąsias kovas stojo C ir D grupės komandos.

Maroko rinktinė<br>FIFA nuotr.

2021-09-16 20:04, atnaujinta 2021-09-16 22:23

Kelialapį į turnyro aštuntfinalį po antrosios dvikovos sau jau garantavo Portugalijos futbolininkai, sugebėję ir antrame C grupės mače švęsti įtikinamą pergalę – šįkart jie Kauno „Žalgirio“ arenoje įveikė Saliamonų salų žaidėjus net 7:0 (3:0). Du įvarčius nugalėtojams pelnė Andre.

Prieš tai portugalai 4:1 nugalėjo Tailandą, o Marokas pirmame ture susitvarkė su Okeanijos čempionais 6:0.

Šioje grupėje ketvirtadienio vakarą  žaidė Marokas ir Tailandas ir sulaukta pirmojo čempionate lygaus rezultato  – 1:1 (1:0). Marokiečiai pelnė įvartį dar pirmame kėlinyje ir laikėsi iki 40-osios minutės, kai po spaudimo Tailandas sugebėjo išlyginti rezultatą.

Jį pelnė Sornwichianas ir išsaugojo Tailando ekipai prasimušti į aštuntfinalį.

Klaipėdoje pirmąją pergalę D grupėje iškovojo Vietnamas, šiaip ne taip palaužęs Panamą 3:2.

Vietnamo ekipa jau po 10 min. buvo priekyje 2:0, tačiau iki kėlinio pabaigos Panamos žaidėjai sugebėjo išlyginti rezultatą 2:2. Viską lėmė vietnamiečio N.van Hieu įvartis, pelnytas 27 min.

Prieš tai Vietnamas krito nuo brazilų 1:9, o Čekija 5:1 įveikė Panamą.

Šioje grupėje vakare kovojo dvi lyderės – Brazilija ir Čekija, o laimėjo ir tikrai toliasu žengs brazilai. Jie įveikė europiečius 4:0 (0:0).

Nors po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus, iškart po pertraukos du kartus pasižymėjo  Ferrao ir baigė intrigą.

Ferrao prieš tai pirmame ture Vietnamo ekipai įmušė net 4 įvarčius.