Mačas Prancūzijoje vos nesibaigė masinėmis muštynėmis, o čempionas galiausiai dar ir pralaimėjo

Prancūzijos futbolo čempionato šeštasis turas prasidėjo vos nekilusiomis masinėmis muštynėmis stadione. Į Lansą atvykęs čempionas „Lille“ klubas turėjo susigrumti su „Lens“ ekipa, kurios sirgaliai yra laikomi vieni ramiausių. Tačiau ne šį kartą. Prasidėjus pertraukai, dalis Lanso aistruolių išsiveržė ant vejos ir patraukė link „Lille“ ekipos sirgalių sektoriaus.

Lenso sirgaliai norėjo sukelti muštynes stadione.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Sep 19, 2021, 9:18 AM, atnaujinta Sep 19, 2021, 9:19 AM

Tik policijos ir stadiono apsaugos darbuotojų dėka prasidėję susistumdymai tarp sirgalių nevirto tikromis masinėmis muštynėmis – iki antrojo kėlinio pradžios pareigūnams pavyko apraminti aistras.

Tiesa, šeimininkų ekipos gerbėjai vis dėlto turėjo galimybių pašėlti, kai 74-ąją min. įvartį į „Lille“ vartus pelnė Przemyslawas Frankowskis.

Dar po penkių minučių į svečių vartus krito ir dar vienas įvartis, tačiau Wesley Saido pastangas nubraukė VAR peržiūra ir jis nebuvo įskaitytas. Tad „Lens“ laimėjo 1:0 (0:0).

Šalies čempionas „Lille“ rimtai buksuoja prasidėjusiame čempionate, sugebėjęs tik kartą laimėti – dar dvejuose mačuose jis sužaidė lygiosiomis ir patyrė tris nesėkmes.