Ispanijoje – toliau taškus barstanti „Barcelona“, Italijoje – prasitęsusi „Napoli“ pergalių serija

Pirmadienį savo pergalingą žygį Italijos futbolo čempionate pratęsė „Napoli“, tuo tarpu Ispanijoje taškus barstė ir toliau savo žaidimą sunkiai atrandanti „Barcelona“.

„Barcelona“ Ispanijoje sužaidė lygiosiomis.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2021-09-21 00:00

Katalonai namuose 1:1 (0:1) sužaidė lygiosiomis su „Granada“ futbolininkais.

„Barcelona“ įvartį praleido dar 2-ąją dvikovos minutę, o jo autoriumi tapo Domingosas Duarte.

Aikštės šeimininkams išlyginti skaičius švieslentėje pavyko tik pačioje rungtynių pabaigoje – 90-ąją min. taikliu smūgiu pasižymėjo Ronaldas Araujo.

Kol kas „Barcelona“ savo sąskaitoje po keturių turų turi 8 taškus. „Granada“ sužaidusi rungtynėmis daugiau savo kraityje turi 3 taškus.

Tuo tarpu Italijos futbolo „Serie A“ pirmenybėse ir toliau užtikrintai pergalingu keliu žygiuoja „Napoli“ ekipa.

Pirmadienį išvykoje Neapolio ekipa 4:0 (2:0) sutriuškino „Udinese“ futbolininkus.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Victoras Osimhenas (24-ąją min.), Amiras Rrahmani (35-ąją min.), Kalidou Koulibaly (52-ąją min.), Hirvingas Lozano (84-ąją min.).

„Napoli“ ir toliau išlieka vieninteliu „Serie A“ klubu, kuris šiemet visas žaistas pirmenybių rungtynes užbaigė pergalingai.