A lygoje „Kauno Žalgiris“ neįveikė „Riterių“ ir turi problemų išlaikyti trečiąją vietą

Lietuvos futbolo A lygos 31-asis turas prasidėjo atkakliu maču tarp Vilniaus „Riterių“ bei „Kauno Žalgirio“.

Vilniaus „Riteriai“ neleido laimėti „Kauno Žalgiriui“.<br>E.Žaldario nuotr.

Oct 1, 2021, 8:16 PM

Rungtynėse LFF stadione ekipos daug grėsmingų epizodų nesukūrė bei išsiskyrė dėsningomis lygiosiomis – 0:0.

Per pirmas 45 minutes abi komandos nesukūrė nė vienos itin pavojingos progos. Philipo Otele smūgiuotą kamuolį sugavo Armantas Vitkauskas, o nuo Mindaugo Grigaravičiaus bandymo apsigynė Deividas Mikelionis.

Kėlinio viduryje „Kauno Žalgirio“ vartams gana aštriai pagrasino Maksymas Marusičius – ukrainietis po Aleksandro Levšino perdavimo galva smūgiavo šalia vartų.

Po pertraukos svečiai išsiskyrė dar vienu pavojingu Ph. Otele smūgiu, tačiau artimąjį vartų kampą vėl nepriekaištingai uždengė A. Vitkauskas. Daugiau abiejų komandų vartininkams padirbėti rimčiau neteko.

Kauno Žalgiris“ su 52 taškais žengia 3-ioje pozicijoje, „Riteriai“ – su 40 taškų rikiuojasi šešti. Tačiau kauniečiams ant kulnų lipa ketvirtoje vietoje esantys „Panevėžio“ futbolininkai, kurie yra sužaidę vienu maču mažiau ir sąskaitoje turi 50 taškų.

Panevėžiečiai sekmadienį kausis su lyderiu Marijampolės „Sūduvos“ klubu. Pergalės atveju panevėžiečiai užliptų į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.