Anksti rumunų įvartį praleidusi Vokietija išsigelbėjo tik rungtynių pabaigoje

Penktadienį startavo atrankos į 2022-ųjų pasaulio futbolo čempionatą spalio lango rungtynių maratonas. Iš viso Europos atrankos zonoje buvo sužaistos net 11 rungtynių.

Vokietijos futbolo rinktinė šventė nelengvą pergalę.<br>AP/Scanpix nuotr.

Oct 8, 2021, 11:45 PM, atnaujinta Oct 9, 2021, 9:58 PM

Vieneriose iš jų nelengvą pergalę iškovojo Vokietijos rinktinė. Vokiečiai namie po atkaklios kovos 2:1 (0:1) palaužė Rumunijos futbolininkus.

Į priekį rumunai išsiveržė jau 9-ąją rungtynių minutę, o taiklaus smūgio autoriumi tapo Ianis Hagi.

Viso pirmojo kėlinio metu varžovus spaudusiems vokiečiams nepavyko išlyginti rezultato ir į pertrauką aikštės šeimininkai išėjo atsilikdami – 0:1.

Kur kas sėkmingesnis Vokietijai buvo antrasis kėlinys.

52-ąją min. įvarčiu pasižymėjo ir skaičius švieslentėje išlygino Serge'as Gnabry.

Apsukų nemažinę vokiečiai ir toliau siekė dar vieno taiklaus smūgio, o jis įkrito rungtynėms priartėjus prie pabaigos.

Vokietiją į priekį 81-ąją min. išvedė Miuncheno „Bayern“ žvaigždė Thomasas Mulleris.

Po šios pergalės Vokietija J grupėje savo sąskaitoje per septynerias rungtynes yra iškovojusi 18 taškų ir rikiuojasi pirmoje lentelės pozicijoje.

Tuo tarpu Rumunija per tiek pat rungtynių turi 10 taškų ir žengia ketvirta.