Europos čempionai italai UEFA tautų lygoje įveikė Belgijos futbolininkus ir iškovojo bronzą

UEFA tautų lygos rungtynėse dėl trečios vietos Italijos futbolo rinktinė 2:1 (0:0) įveikė Belgijos futbolininkus.

Italija įveikė Belgijos futbolininkus.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Oct 10, 2021, 5:53 PM, atnaujinta Oct 10, 2021, 7:07 PM

Pirmajame kėlinyje, nepaisant to, kad kamuolį ilgiau kontroliavo Belgijos ekipa daugiau atakavo Europos čempionai. Tačiau belgų vartininkas Thibaut Courtois visus italų bandymus sėkmingai stabdė.

Antrajame kėlinyje belgų vartininkui sekėsi ne taip gerai. Jau pirmąją antrojo kėlinio minutę po kampinio kamuolį į vartus pasiuntė Nicolo Barella. 65-ąją minutę italų pranašumą padvigubino Domenico Berardi. Italas sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį, po to, kai baudos aikštelėje Timothy Castagne’as nugriovė Federico Chiesą.

86-ąją minutę skirtumą sušvelnino Charles'is de Ketelaere’as. Belgijos futbolininkai išbėgo į greitą ataką ir dviem perdavimais nuo savo vartų įžengė į varžovų aikštelę ir nesunkiai nuginklavo italų vartininką. Visgi antrojo įvarčio belgai nepasiekė ir Italijos rinktinė šventė pergalę.

Įdomu, jog šiais metais vykusio Europos čempionato ketvirtfinalyje Italija lygiai tokiu pačiu rezultatu - 2:1 nugalėjo Belgijos rinktinę.

Rungtynės dėl pirmos vietos vyks sekmadienį 21 val. 45 min. Dėl trofėjaus kausis Ispanijos ir Prancūzijos rinktinės.

REPORTERIS: KT konstatavo, kad R. Žemaitaitis pažeidė Konstituciją