Prancūzijos futbolininkai po įtempto trilerio įveikė ispanus ir tapo UEFA Tautų lygos čempionais

Sekmadienio vakarą Italijoje buvo sužaistas UEFA tautų lygos finalas tarp Prancūzijos ir Ispanijos. Po įtemptos kovos 2:1 (0:0) pergalę šventė prancūzai.

Prancūzijos futbolininkai po įtempto trilerio įveikė ispanus.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Oct 10, 2021, 11:40 PM, atnaujinta Oct 26, 2021, 11:43 AM

Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė atsargiai ir labai pavojingų progų nesugebėjo sukurti.

Antrajame kėlinyje vaizdas pradėjo keistis ir komandos vis dažniau ėjo į puolimą. 64-ąją minutę puikią progą turėjo Theo Hernandezas, tačiau jo paleistas kamuolys sudrebino vartų virpstą.

Tą pačią minutę į greitą ataką išbėgę ispanai išsiveržė į priekį. Sergio Busquetsas išvedė komandos draugą, Mikelį Oyarzabalį į priekį ir šis aplenkęs Prancūzijos gynėją atsidūrė vienas prieš vartininką ir neklydo.

Ilgai džiaugtis ispanai negalėjo, mat jau sekančią ataką, 66-ąją minutę rezultatą lygino Karimas Benzema. Puikiai sezoną pradėjęs prancūzas iš baudos aikštelės kampo paleido kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Komandos rungtynių tempo nemažino, o tuo pasinaudojo Kylianas Mbappe. Talentingasis „Paris Saint-Germain“ puolėjas atsidūrė vienas prieš ispanų vartininką ir užtikrintu smūgiu kamuolį pasiuntė į vartų tinklą.

Rungtynėse dėl 3 vietos Italijos futbolininkai 2:1 įveikė belgus.