Du įvarčius pelnęs E. Haalandas užkėlė „Borussia“ į pirmąją Vokietijos čempionato vietą

Vokietijos čempionate ir toliau sėkmingai žygiuoja Dortmundo „Borussia“. Šeštadienį šalies vicečempionai namuose rezultatu 3:1 (1:0) susitvarkė su vidutinioku „Mainz“ klubu. Tai buvo jau septintoji „Borussia“ pergalė per aštuonis mačus.

E.Haalandas.<br>Imago/Scanpix nuotr.
Erlingas Haalandas<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

2021-10-16 20:11

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 3-ąją minutę po Marco Reuso įvarčio. 54-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavęs Erlingas Haalandas padvigubino šeimininkų pranašumą.

Nors 87-ąją min. Jonathanas Burkardtas sumažino „Mainz“ atsilikimą, tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką dar vienu tiksliu smūgiu pasižymėjo E. Haalandas, kuris ir įtvirtino Dortmundo pergalę.

Po šios pergalės „Borussia“ trumpam šoktelėjo į pirmąją čempionato vietą – 18 taškų po 8 mačų, tačiau jau sekmadienį savo dvikovą žais Miuncheno „Bayern“, kuris turi 16 taškų po ų rungtunių.

Norvegas 21-erių E.Haalandas, nežaidęs mėnesį dėl traumos, jau įmušė 13 įvarčių per žaistas 9 ryngtynes. Iš viso jis „Borussia“ ekipai pelnė 70 įvarčių, atliko 19 rezultatyvių perdavimų per 68 mačus.