Per 2 minutes – du neįtikėtini įvarčiai Rumunijos čempionate, kuriuos pelnė Ronaldu

Nuo penktadienio Rumunijoje aptariamos šalies futbolo rungtynės, kuriose pasižymėjo 24 metų Ronaldu Deaconu. Žaidėjas per dvi minutes pelnė du įvarčius, tačiau šie galėtų tapti net įspūdingiausiais metų įvarčiais.

metannedias nuotr.

Oct 16, 2021, 3:28 PM

Penktadienį Pirmoje šalies lygoje namie varžėsi „Gaz Metan Medias“ ir Bukarešto „Dinamo. Esant rezultatui 0:0, 36 min. atakuojantis saugas Ronaldu Deaconu įspūdingu smūgiu nuginklavo „Dinamo“ vartininką Mihai Esanu.

Vos tik žaidėjas ir ekipa pasidžiaugė sėkmė, jau kitoje atakoje – 38 min. – R.Deaconu ir antrą kartą nuginklavo M.Esanu ir vėl tai padarė įspūdingu smūgiu.

Susitikimą 2:1 laimėjo aikštės šeimininkai, kurie pirmenybėse užima 11 vietą, surinkę 11 taškų. Tuo tarpu „Dinamo“ su 7 taškais nukrito į 15-ąją vietą.