„Premier“ lygoje „Liverpool“ ir „Manchester City“ barstė taškus

Šeštadienį „Premier“ lygoje užfiksuotos net kelios staigmenos. Dėl titulo kovojantys „Liverpool“ ir „Manchester City“ klubai barstė taškus, o pirmaujantis „Chelsea“ užtikrintai įveikė „Newcastle United“.

„Manchester City“ barstė taškus.<br> AFP/Scanpix nuotr.

2021-10-30 20:25, atnaujinta 2021-11-16 10:25

„Liverpool“ namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 (2:1) su „Brighton“ klubu. Jurgeno Kloppo auklėtiniai pirmavo 2:0, po 4 minutę Jordano Hendersono ir 24 minutę Sadio Mane pelnytų įvarčių.

41 minutę Enockas Mwepu rezultatą sušvelnino, o Leandro Trossardas 65 minutę rezultatą išlygino. Per likusį laiką „Liverpool“ savo fanų akivaizdoje net nesugebėjo susikurti pavojingesnių progų.

„Manchester City“ namuose 0:2 nusileido Londono „Crystal Palace“ ekipai. Wilfriedas Zaha svečius į priekį išvedė jau 6 minutę. Aymericas Laporte’as miestiečių šansus dar labiau apsunkino pirmo kėlinio pabaigoje. „Manchester City“ gynėjas stabdydamas varžovų ataką užsidirbo raudoną kortelę. Galutinį tašką rungtynėse padėjo Conoras Gallagheris įvartis pelnytas 88 minutę.

Tuo tarpu ilgą laiką pro šalį šaudęs lygos lyderis Londono „Chelsea“ išvykoje 3:0 (0:0) nugalėjo „Newcastle United“. Pirmąjį įvartį „aristokratai“ pelnė 65 minutę. Tiksliu smūgiu pasižymėjo Reece’as Jamesas. Gynėjas po 12 minučių persvarą padvigubino, o dar po 4 minučių Jorginho realizavo 11 metrų baudinį.

Po 10 rungtynių „Chelsea“ su 25 taškais užima vietą. Antroje vietoje žygiuojantis „Liverpool“ nuo lyderių atsilieka 3 taškais, o „Manchester City“ su 20 taškų žengia treti.