Marijampolės „Sūduva“ svečiuose sutriuškino „A lygos“ autsaiderius

Marijampolės „Sūduva“ sėkmingai atsitiesė po pralaimėjimo Vilniaus „Žalgiriui“. „Optibet A lygos“ 33 turo rungtynėse marijampoliečiai svečiuose 3:0 (1:0) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“.

Marijampolės „Sūduva“.<br>V.Kuralavičiaus nuotr.

Oct 30, 2021, 3:41 PM

Victoro Basadre aukėltiniai į priekį išsiveržė 10 minutę. Po Xabi Auzmendi perdavimo Serge’as Nyuiadzi pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus.

Antrajame kėlinyje ir toliau žaidimo tempą kontroliavo svečiai. 71 minutę Jevgenas Jefremovas tolimu smūgiu kamuolį pasiuntė į vartų kampą, o po 3 minučių S.Nyuiadzi antrą kartą nuginklavo Kėdainių klubo vartininką – Robertą Granauską.

„Sūduva“ po 32 rungtynių su 66 taškais pakilo į pirmąją vietą, tačiau antroje vietoje esantis Vilniaus „Žalgiris“ po 30 rungtynių nuo marijampoliečių atsilieka tik vienu tašku.

„Lietuva tiesiogiai“: iš kur paimti pinigų gynybai?