Apmaudžiai pergalę paleidęs „Real Sociedad“ Ispanijos čempionate susigrąžino lyderio poziciją

Ispanijos „La Liga“ čempionate apmaudžiai taškus prarado San Sebastiano „Real Sociedad“ namuose 1:1 (0:0) sužaidęs su Bilbao „Athletic“.

„Real Sociedad“ Ispanijos čempionate susigrąžino lyderio poziciją.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Nov 1, 2021, 12:06 AM

Šeimininkai į priekį išsiveržė 58 minutę, kai Alexanderis Isakas sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį. 84 minutę raudoną kortelę užsidirbo „Athletic“ gynėjas Inigo Martinezas ir pergalė „Real Sociedad“ klubui atrodė ranka pasiekiama.

Tačiau Ikeras Muniain per teisėjo pridėtą laiką rezultatą išlygino. Ispanas baudos smūgiu kamuolį pasiuntė į vartų plotą, o vartininkas suklydo išmušdamas kamuolį ir šis įskrido į vartų tinklą.

Nepaisant lygiųjų „Real Sociedad“ grįžo į lyderės poziciją. Po 12 turų San Sebastiano ekipa turi 25 taškus ir turi minimalią persvarą prieš „Sevilla“ ir Madrido „Real“, tačiau taip pat yra sužaidė rungtynėmis daugiau. „Athletic“ su 18 taškų tenkinasi 8 vieta.