Trečiadienį Marijampolėje susitiko „A lygos“ lyderiai, vietos „Sūduva“ ir Vilniaus „Žalgiris“, rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2 (0:0).

Rungtynių pabaigoje prieš „Žalgirį“ atsigavusi „Sūduva“ išplėšė mirtinai reikalingas lygiąsias.<br>R.Danisevičiaus nuotr.

Nov 3, 2021, 8:19 PM

Pirmajame kėlinyje žaidimas buvo apylygis ir nei viena komanda pasižymėti nesugebėjo.

Antrame – vaizdas keitėsi nuo pirmųjų minučių. 51 minutę „Sūduvos“ baudos aikštelėje „Žalgirio“ lyderis Hugo Videmontas apsuptas varžovų techniškai apsisukinėjo ir krisdamas sugebėjo kamuolį pasiųsti į šeimininkų vartus.

64 minutę rezultatas tapo 2:0. Nieko netrukdomas Mantas Kuklys paleido galingą smūgį kuris buvo tikslus.

73 minutę Marijampolės stadionas įgavo antrą kvėpavimą. Djibrilio Diaw baudos aikštelėje sužaidė ranka, o Nicolas Gorobsovas realizavęs 11 metrų baudinį sušvelnino atsilikimą.

Lyginamąjį įvartį marijampoliečiai mušė 80 minutę. Šeimininkų didvyriu tapo po keitimo pasirodęs Aleksandras Makasis.

Tiesa, lygiosios, dėl komandų padėties turnyrinėje lentelėje, yra daug palankesnės sostinės ekipai, tačiau jų dėka „Sūduva“ dar nepraranda vilčių kovoti dėl čempionų titulo.

Vilniečiai po 32 rungtynių savo sąskaitoje turi 69 taškus ir užima 1 vietą. „Sūduva“ nuo lyderių atsilieka dviem taškais, tačiau yra sužaidusi vienomis rungtynėmis daugiau. „Žalgiriui“ šį sezoną dar liko 4 „А lygos“ rungtynės, „Sūduvai“ – 3.