Po herojiško šou – C. Ronaldo palyginimas su krepšinio legenda M. Jordanu

Herojiškas Cristiano Ronaldo žaidimas sulaukė jo palyginimo su krepšinio legenda Michaelu Jordanu. Tokį panašumą įžvelgė „Manchester United“ treneris Ole Gunnar Solskjaeris, kai 36-erių portugalas išgelbėjo savo komandą nuo brangaus pralaimėjimo UEFA Čempionų lygoje.

C.Ronaldo palygino su M.Jordanu.<br> lrytas.lt koliažas.
C.Ronaldo.<br>Imago/Scanpix nuotr.
Cristiano Ronaldo.<br>Imago/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Nov 4, 2021, 9:38 AM

C.Ronaldo antradienį rungtynėse su „Atalanta“ įmušė du įvarčius, o labiausiai „Manchester United“ aistruoliai džiaugėsi paskutiniuoju – kamuolį į vartus vienas geriausių futbolininkų pasaulyje nukreipė jau per teisėjo pridėtą laiką. F grupės rungtynės baigėsi 2:2.

„Jis neįtikėtinas. Jeigu ir yra žaidėjas, kurį paskutinę minutę nori matyti su kamuoliu, tai jį, – ESPN kalbėjo O.Gunnar Solskjaeris. – Jis geriausias įvarčių mušėjas. Ir man sunku tai pasakyti, nes su šiais dviem įvarčiais jis aplenkė ir mane. Dabar jis „Manchester United“ klube yra įmušęs vienu įvarčiu daugiau nei aš.“

„Manchester United“ strategui ypač įstrigo per pirmąją pridėto laiko minutę įmuštas įvartis.

„Tai buvo M.Jordano momentas“, – kalbėjo O.Gunnar Solskjaeris.

Pats C.Ronaldo po dvikovos džiaugėsi, kad pavyko išvengti pralaimėjimo.

„Rungtynės buvo sudėtingos. Žinau, kad kai žaidi Bergame, visada būna sunku, bet mes tikėjome savimi iki pat pabaigos ir dabar esu laimingas. Mes nepasidavėme ir tai – geras rezultatas. Pabaigoje mums šiek tiek pasisekė, bet toks jau tas futbolas“, – „BT Sport“ sakė C.Ronaldo.