Europos lygoje Anglijos ir Ispanijos klubai nesugebėjo pasiekti pergalių

Ketvirtajame UEFA Europos lygos etape Levėrkuzeno „Bayer“ namuose 4:0 (1:0) sutriuškino Sevilijos „Real Betis“ ekipą.

„Bayer“ namuose sutriuškino Sevilijos „Real Betis“.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 5, 2021, 1:05 AM

Pirmąjį įvartį 42 minutę pelnė rungtynių herojumi tapęs Moussa Diaby. Prancūzas po puikaus Floriano Wirtzo perdavimo pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrąjį kėlinį M.Diaby pradėjo dar vienu įvarčiu. Tiesa, kamuolys į vartus įskriejo tik po rikošeto.

Rungtynių pabaigoje prancūzas dar sugebėjo atlikti du rezultatytvius perdavimus. 86 minutę po M.Diaby perdavimo įvartį pelnė F.Wirtzas, o 90 – Nadiemas Amiri.

3 teisėjo pridėtą minutę rungtynes uždarė Nabilo Fekiro ir Keremo Demirbay susitumdymas, po kurio abu žaidėjai buvo išvaryti iš rungtynių.

Po pergalės „Bayer“ grupėje su 4 rungtynių su 10 taškų užima 1 vietą G grupėje, „Real Betis“ su 7 taškais žengia antri.