Varžovus triuškinusi „Barcelona“ prisižaidė ir turėjo tenkintis lygiosiomis

Sunkiai šiame sezone startavusi „Barcelona“ klimpsta toliau. Šeštadienį vykusiose Ispanijos futbolo čempionato rungtynėse Katalonijos klubas iššvaistė trijų įvarčių persvarą ir liko be pergalės.

„Barcelona“ liko be pergalės.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 6, 2021, 8:11 PM

„Barcelona“ išvykoje su Vigo „Celta“ futbolininkais sužaidė lygiosiomis 3:3 (3:0).

Visus tris savo įvarčius svečiai įmušė pirmajame kėlinyje.

Dar 5-ąją rungtynių minutę „Barcelona“ į priekį išvedė Ansu Fati, 18-ąją pranašumą padvigubino Sergio Busquetsas, o 34-ąją trečiąjį smūgį varžovams sudavė Memphis Depay'us.

Po pirmojo kėlinio katalonai pirmavo 3:0, tačiau tada pabudo aikštės šeimininkai.

„Celta“ futbolininkai savo priešininkams taip pat atsakė trimis taikliais smūgiais paeliui.

52-ąją min. atsilikimą sušvelnino Iago Aspas, 74-ąją dar vieną įvartį pridėjo Nolito, o pačioje rungtynių pabaigoje, 96-ąją min., skaičius švieslentėje sulygino dar vieną taiklų smūgį pridėjęs I.Aspas.

Sužaidusi lygiosiomis „Barcelona“ Ispanijos futbolo pirmenybėse žengia devinta, o „Celta“ ekipa rikiuojasi 14-oje vietoje.