„Chelsea“ pelnė šešis įvarčius, tačiau įskaityti buvo trys

Londono „Chelsea“ klubas ir toliau dominuoja Anglijos „Premier“ lygoje – ekipa šeštadienį išvykoje 3:0 (2:0) nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus. „Chelsea“ jau po pirmojo kėlinio susikrovė persvarą prieš krizę išgyvenantį Leičesterio klubą.

Antrame kėlinyje Christianas Pulišičius 71-ąją minutę pelnė ir trečiąjį įvartį <br> IS/Scanpix.com nuotr.

Nov 20, 2021, 5:04 PM, atnaujinta Nov 20, 2021, 9:48 PM

14-ąją min. pasižymėjo Antonio Rudigeris, o dar po keturiolikos minučių Ngolo Kante 28-ąją minutę smūgiu kaire koja pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino svečių persvarą iki 2:0.

Antrame kėlinyje Christianas Pulišičius 71-ąją minutę pelnė ir trečiąjį įvartį. Iš viso „Chelsea“ įmušė į šeimininkų vartus net 6 įvarčius, tačiau trys iš jų po VAR peržiūros buvo anuliuoti.