Pirmasis Lionelio Messi įvartis Prancūzijos čempionate

Lionelis Messi pagaliau Prancūzijos čempionate pelnė savo pirmąjį įvartį, o Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas šeštadienį po kelių nemalonių akimirkų 3:1 (1:0) nugalėjo „Nantes“ futbolininkus.

Lionelis Messi gelbėjo PSG.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
L.Messi.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Nov 20, 2021, 9:04 PM

Ilgai laukti įvarčio šioje dvikovoje nereikėjo – jau 2-ąją minutę pasižymėjo kas kelias savaites apie norą palikti prancūzų klubą kalbantis Kylianas Mbappe. Pirmosios 45 minutės baigėsi 1:0.

O jau antrame kėlinyje 65 min. iš aikštės už grubų elgesį išprašytas PSG ekipos vartininkas Keyloras Navasas.

Tad Paryžiaus klubas likusį laiką turėjo žaisti dešimtyje. Maža to Randalas Kolo Muani 76-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo PSG vartų sargą ir rezultatas tapo 1:1.

Tačiau jau po penkių minučių rezultatas tapo 2:1, o įvartį į savo vartus nukreipė Dennisas Appiah.

Jau baigiantis dvikovai pasižymėjo puikiu įvarčiu ir Lionelis Messi.

PSG komanda yra pirmoje lentelės vietoje, o po šios pergalės nuo artimiausių persekiotojų juos skiria 13 taškų.