Čempionų lygoje 4 įvarčius mušė du žaidėjai: „Ajax“ garantavo sau grupės nugalėtojo vardą, „Inter“ – atitrūko

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį žaidžiami priešpaskutinieji C ir D grupės mačai. C grupėje pirmąją vietą ir kelialapį į aštuntfinalį sau garantavo Amsterdamo „Ajax“, kuris išvykoje žaidė su Stambulo „Besiktas“ ir šiaip ne taip įveikė autsaiderį 2:1 (0:1)

„Ajax“ ekipa<br>Reuters/Scanpix nuotr.
„Ajax“ ekipa<br>Imago images/Scanpix nuotr.

Nov 24, 2021, 8:22 PM, atnaujinta Nov 24, 2021, 9:52 PM

Net ir vienas taškas olandams būtų garantavęs pergalę grupėje, o turkai pergalės atveju dar turėtų teorinę galimybę tęsti mūšį dėl trečiosios vietos, kuris atveria kelią į Eurolpos lygos atkrintamąsias akistatas.

Pirmoje akistatoje turkai olandams nusileido 0:2.

Trečiadienio mače olandai atsiliko po 22 min. po R.Ghezzalio įvarčio.

Po didžiosios pertraukos „Ajax“ įsižaidė, o 54 ir 69 minutėmis įvarčius įmušė S.Halleris.

Tad olandai grupėje yra laimėję visus 5 mačus, o turkai prarado ir teorines galimybes pratęsti tarptautinį sezoną.

Dėl antrosios vietos C grupėje kovoja Dortmundo „Borussia“ ir Lisabonos „Sporting“, turintys po 6 taškus.

D grupėje savo varžybas Milane žaidė vietos „Inter“ ir Donecko „Šachtar“. Tiek vienai, tiek ir kitai ekipai taškai buvo reikalingi kaip oras – italai sėkmės atveju įtvirtintų savo antrąją poziciją prieš Tiraspolio „Sheriff“, o ukrainiečiai, laimėję mačą, būtų pradėję vytis Moldovos klubą ir siektų jį nustumti į ketvirtą vietą.

Pirmoje Italijos ir Ukrainos komandų kovoje ekipos išsiskyrė taikiai 0:0.

Tačiau vos tašką turintys ukrainiečiai krito Italijoje 0:2 (0:0). Abu įvarčius antrame kėlinyje pelnė E.Džeko. Jis pasižymėjo 61 min. ir 67-ąją.

Tiesa, 57 min. L.Martinezas buvo pelnęs įvartį, tačiau po VAR sistemos peržiūros jis buvo anuliuotas.