Pergalę iškovojęs Milano „Inter“ artėja prie lyderių

Italijos „Serie A“ sėkmingą seriją tęsia Milano „Inter“ futbolininkai. „Inter“ išvykoje 2:0 (1:0) nugalėjo „Venezia“ ekipą.

Pergalę iškovojęs Milano „Inter“ artėja prie lyderių.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 27, 2021, 11:53 PM

Milano ekipa pirmąjį įvartį pelnė 34-ąją minutę. Hakanas Calhanoglu būdamas 10 metrų atstumų iki baudos aikštelės paleido galingą smūgį palei žemę ir pralaužė šeimininkų gynybą.

Antrasis įvartis krito pačioje rungtynių pabaigoje. 6-tą teisėjo pridėtą minutę „Venezia“ futbolininkai pažeidė taisykles savo baudos aikštelėje, o Lautaro Martinezas sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį.

„Inter“ nepralaimi jau 6-tų rungtynių iš eilės ir po 14 turų turėdami 31 tašką užima 3 vietą ir nuo lyderiaujančių „Napoli“ ir „AC Milan“ atsilieka tik vienu tašku. „Venezia“ su 15 taškų rikiuojasi 15-oje vietoje.