Italijoje lyderio pozicijoje įsitvirtino „Napoli“

Sekmadienį Italijos „Serie A“ čempionate sužaistos 5-erios rungtynės. Pirmoje pozicijoje įsitvirtino „Napoli“ futbolininkai 4:0 (3:0) namuose įveikę Romos „Lazio“ ekipą.

Italijoje lyderio pozicijoje įsitvirtino „Napoli“.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 29, 2021, 12:47 AM

Napoliečiai reikalus išsprendė per pirmąjį pusvalandį. Piotras Zielinski 7-ąją minutę pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, o vėliau dublį pridėjo Driesas Mertensas.

Rungtynėms einant į pabaigą, 85-tą minutę šeimininkų pergalę užtvirtino Fabiano Ruizo įvartis.

„Lazio“ futbolininkai po 14-os turų su 21 tašku rikiuojasi 8-toje pozicijoje. Tuo tarpu „Napoli“ su 35-iais taškais tapo vienvaldžiais „Serie A“ lyderiais.

Su jais koją kojon žengusi „AC Milan“ ekipa netikėtai namuose 1: 3 (1:2) suklupo prieš „Sassuolo“ ekipą.