„Arsenal“ saugą šokiravo Liverpulyje paleista pergalė: „Sunku paaiškinti, kas atsitiko“

Pirmadienį Anglijos „Premier“ lygoje Liverpulio „Everton“ ekipai pavyko iškovoti ilgai lauktą pergalę. „Irisai“ savo žiūrovų akivaizdoje 2:1 (0:1) pranoko Londono „Arsenal“ futbolininkus.

Martinas Odegaardas įmušė įvartį, tačiau pergalei to neužteko.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 7, 2021, 10:04 AM

Blankiame pirmajame kėlinyje pavojingos atakos pasipylė tik jo pabaigoje. Pirmąjį dvikovos įvartį įmušė ir svečius į priekį antrąją pirmojo kėlinio pridėto laiko minutę įmušė Martinas Odegaardas.

Antroje rungtynių pusėje prie sienos priremta „Everton“ ėmė demonstruoti kur kas aktyvesnį žaidimą, o iš vėžių išmuštas Londono klubas praleido du įvarčius ir liko be pergalės.

Vienintelį „Arsenal“ įvartį įmušęs M.Odegaardas po nesėkmės neslėpė savo nusivylimo.

„Sunku tai priimti. Manau, kad apskritai šį vakarą nežaidėme savo futbolo. Turėjome akimirkų, tačiau privalome žaisti daug geriau.

Sunku paaiškinti, kas atsitiko. Pirmavome, tačiau sustojome ir suteikėme varžovui galimybę šeimininkauti.

Manau, kad tai yra mūsų psichologinė problema. Pirmaudamas bijai prarasti turimą pranašumą ir tai, mano nuomone, buvo didžiausia mūsų klaida“, – po rungtynių kalbėjo „Arsenal“ saugas.

Po šios dvikovos „Everton“ su 18 taškų pakilo į 12-ąją „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietą. Tuo metu „Arsenal“ su 23 taškais lieka septinta.