„Bayern“ didina atotrūkį nuo „Borussia“, o Miuncheno treneris tapo jauniausiu strategu, Vokietijoje pasiekęs 100-ąją pergalę

Prieš prasidedant žiemos pertrauką Vokietijos futbolo čempionate lyderis Miuncheno „Bayern“ sugebėjo padidinti atotrūkį nuo antroje vietoje esančios Dortmundo „Borussia“ ekipos nuo 4 iki 6 taškų.

„Bayern“ ekipa ir toliau pirmauja šalies čempionate.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Dec 11, 2021, 8:10 PM, atnaujinta Dec 11, 2021, 8:11 PM

Šeštadienį „Bayern“ namuose 2:1 (0:1) palaužė „Mainz“ ekipą, o Dortmundo „Borussia“ išvykoje nesugebėjo įveikti „Bochum“ ekipos – 1:1 (1:0).

„Borussia“ pirmoji praleido įvartį 40 min. po 11 metrų baudinio, tačiau 85-ąją minutę tašką sugebėjo iškovoti po Juliano Brandto įvarčio.

Miuncheno klubo treneris Julianas Nagelsmannas tapo jauniausiuoju strategu Vokietijos čempionate, kuris pasiekė 100 pergalių ribą. Dabar „Bayern“ treneriui yra 34 metai ir 141 diena.