„Juventus“ nepalaužė šešioliktoje vietoje esančios „Venezia“

Turino „Juventus“ klubas tolsta nuo pirmaujančių klubų Italijos „Serie A“ pirmenybėse.

Turino „Juventus“ neįveikė „Venezia“<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 11, 2021, 9:18 PM, atnaujinta Dec 11, 2021, 9:20 PM

Šeštadienį 17-ojo turo akistatoje svečiuose žaidęs „Juventus“ Italijos čempionate nesugebėjo įveikti vos 16-ąją poziciją užimančios „Venezia“ ekipos – 1:1 (1:0).

32-ają minutę į priekį „Juventus“ komandą išvedė Alvaro Morata, tačiau 55-ąją minutę šeimininkai rezultatą išlygino – pasižymėjo šeimininkų saugas Mattia Aramu.

Nutrūko Turino ekipos trijų pergalių iš eilės seriją, per kurią ekipa pelnė 5 įvarčius ir nepralaiedo nė vieno.

Su 28 taškais Turino ekipa dabar įsitaisė 6-oje turnyrinės lentelės vietoje ir jau 10 taškų atsilieka nuo lyderio AC „Milan“.