„Barcelona“ klubui tragiškas sezonas tęsiasi – pergalę išleido mačo pabaigoje

Ispanijos futbolo pirmenybėse „Barcelona“ ekipa artėja prie vidutiniokų zonos turnyro lentelėje. Katalonų klubas sekmadienį žaidė su „Osasuna“ ekipa ir komandos išsiskyrė taikiai 2:2 (1:1).

„Barcelona“ ir „Osasuna“ sužaidė lygiosiomis.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Dec 12, 2021, 8:12 PM, atnaujinta Dec 12, 2021, 11:55 PM

Išvykoje kovojusią „Barcelona“ į priekį išvedė 12 min. Nico, tačiau ilgai džiaugtis sėkmė negalėjo. Jau po dviejų minučių.

Davidas Garcia smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Taip pirmasis kėlinys pasibaigė.

Tik prasidėjus antrajam Abdessamadas Ezzalzouli 49-ąją minutę ir vėl išvedė „Barcelona“ į priekį. Kai jau atrodė, kad mačas taip ir baigsis, 86 min. Chimy Avila smūgiu iš toli išlygino rezultatą.

Prie „Barcelona“ klubo vairo stojęs treneris Xavi niekaip neranda kelių pergalių link: per pastaruosius tris mačus katalonai nelaimėjo nė karto ir vos vieną kartą sužaidė lygiosiomis.