„Chelsea“ barsto taškus ir tolsta nuo lyderių „Manchester City“ ir „Liverpool“

Londono „Chelsea“ ekipa nevykusiai dalino ketvirtadienį taškus Anglijos „Premier“ lygoje ir tolsta nuo dviejų lyderių. Tuo tarpu „Liverpool“ klubas iškovojo pergalę.

„Chelsea“ neįveikė „Everton“<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Dec 17, 2021, 12:22 AM, atnaujinta Dec 17, 2021, 12:27 AM

„Chelsea“ namie nesugebėjo palaužti vos 14-oje vietoje esančio Liverpulio „Everton“ ir sužaidė 1:1 (0:0). Abi komandos buvo panašioje situacijoje: Londono komandoje dėl koronaviruso nežaidė Romelu Lukaku, Timo Werneris, Callumas Hudsonas-Odoi ir Benas Chilwellas, o Liverpulio komanda dėl pagrindinių žaidėjų traumų buvo priversta į aikštę leisti jaunimą.

Pirmasis kėlinys baigėsi 0:0, nors „Chelsea“ ekipa turėjo begalę progų. 70-ąją minutę šeimininkai vis dėlto išsiveržė į priekį – pasižymėjo Masonas Mountas.

Tačiau ilgai sėkme Londono ekipa nesidžiaugė – po 4 minučių smūgiu galva rezultatą išlygino jaunasis „Everton“ akademijos auklėtinis Jarradas Branthwaite'as.

Po šių lygiųjų turnyrinės lentelės viršūnėje „Chelsea“ atsilieka nuo „Manchester City“ jau 4 taškais, o nuo „Liverpool“ ekipos – 3 taškais.

Pastaroji komanda namuose užtikrintai 3:1 (2:1) nugalėjo vienus iš autsaiderių „Newcastle United“ futbolininkus.

Dvikovos pradžia „Liverpool“ nebuvo gera – jau 7 min. Jonjo Shelvey smūgis išvedė „Newcastle Utd“ ekipą.

Tačiau Diogo Jota 21-ąją minutę antruoju bandymu tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1, o po keturių minučių Mohamedas Salah išvedė „Liverpool“ į priekį. Galutinį tašką mače 87 min. padėjo Trentas Alexanderis-Arnoldas.

„Leicester City“ ir Londono „Tottenham Hotspur“ ketvirtadienio dvikova nukelta dėl COVID-19 židinio Londono klube.