Autsaiderius sutrypęs „Manchester City“ atitrūko nuo taškus barsčiusių persekiotojų „Liverpool“ ir „Chelsea“

Anglijos futbolo čempionato 18-ojo turo rungtynėse sekmadienį lyderis „Manchester City“ šventė triuškinamą pergalę prieš dugne tūnančią „Newcastle United“ ekipą, kurią svečiuose sutriuškino 4:0.

Raheemas Sterlingas užbaigė triuškinimą.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Dec 19, 2021, 9:37 PM

Dominavę lyderiai jau per pusvalandį įmušė du įvarčius ir neturėjo vargo antrajame kėlinyje.

Įvarčius pelnė Rubenas Diasas (5 min.), Joao Cancelo (27), Riyadas Mahrezas (63) ir Raheemas Sterlingas (86).

„Manchester City“ surinko 44 taškus ir atitrūko nuo persekiotojų „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“, kurie savo sąskaitą papildė tik tašku.

„Liverpool“ svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su Londono „Tottenham Hotspur“ ir turi 41 tašką.

13-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Harry Kane'as, tačiau 35-ąją min. rezultatą išlygino Diogo Jota.

70-ąją minutę į priekį išsiveržė „Liverpool“, kai kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Andy Robertsonas.

„Tottenham“ rezultatą išlygino 74-ąją min., kai Heung-Min Sonas.

„Chelsea“ išvykoje sužaidė 0:0 su „Wolverhampton“ ir turi 38 taškus.

Šiame ture dėl COVID-19 protrūkių buvo atidėtos net 6 iš 10 rungtynių.