Salės futbolo A lygoje rimčiausiais konkurentais „Kauno Žalgiriui“ tapo panevėžiečiai

Įpusėjus šalies A lygos salės futbolo čempionatui nugalėtojo titulą ginantis „Kauno Žalgiris“ dar neprarado nė vieno taško, tačiau viena komanda tapo rimtu išbandymu kauniečiams – tai antrojoje vietoje įsitvirtinusi SFK „Panevėžys“ ekipa.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai (balta apranga) tik dvikovos pabaigoje palaužė „Panevėžio“ komandą.<br>SFK „Panevėžys“ nuotr.

2021-12-24 10:25

Antrasis reguliariojo sezono ratas prasidėjo būtent šių dviejų komandų akistata, kuri įvyko Radviliškio arenoje.

Pirmoji dvikova pačioje čempionato pradžioje baigėsi kauniečių pergale 4:0, tačiau ir tąkart „Kauno Žalgiriui“ ji nebuvo lengvas pasivaikščiojimas.

Antrąkart SFK „Panevėžys“ futbolininkai į aikštę išbėgo dar geriau pasiruošę nuskriausti čempionus ir jiems labai nedaug trūko iki palankaus rezultato.

Tris kartus lygino rezultatą

„Kauno Žalgiris“ įspūdingai pradėjo rungtynes ir per pirmąsias dvi minutes pelnė du įvarčius, tačiau panevėžiečiai rezultatą išlygino jau 10-ąją dvikovos minutę.

Vėliau kauniečiams dar dukart pavyko išsiveržti į priekį, tačiau SFK „Panevėžys“ futbolininkai sugebėjo rezultatą išlyginti. Paskutinį kartą tai pavyko padaryti 35-ąją minutę.

Žalgiriečiai nesiliovė atakuoti šeimininkų vartų ir jų pastangos buvo įvertintos įvarčiu – likus 3 minutėms iki dvikovos pabaigos pasižymėjo Albertas Voskunovičius.

„Kauno Žalgiris“ išsivežė pergalę 5:4, kuri leido įsitvirtinti pačioje lentelės viršūnėje. SFK „Panevėžys“ liko laipteliu žemiau, tačiau Aukštaitijos futbolininkus dar gali pavyti dvejomis rungtynėmis mažiau sužaidusios „Gargždų pramogos“ (Klaipėdos r.).

Pergalės visiškai nestebina

Šį sezoną „Kauno Žalgiris“ su „Gargždų pramogomis“ dar nesusidūrė, nes pirmojo rato dvikova buvo nukelta dėl kauniečių dalyvavimo UEFA „Futsal“ Čempionų lygos turnyre.

„Kauno Žalgirio“ vadovas Darius Gurskis neabejoja, kad ši komanda atsidurs pajėgiausių ketvertuke, o jos jėga auga kiekvieną dieną.

D.Gurskio visiškai nestebina ir SFK „Panevėžys“ pergalės.

„Dauguma šios komandos futbolininkų tikrai nėra naujokai, jiems gerai talkina perspektyvus jaunimas, o visas klubas dirba labai rimtai“, – panevėžiečius gyrė D.Gurskis. Jis pridūrė, kad dar visai neseniai Panevėžio „Baltija“ tapo šalies salės futbolo čempionato nugalėtoja.

„Jonavos Vikingai“ nuolat dalyvauja medalių dalybose, todėl ir šie metai turbūt nebus išimtis“, – spėjo „Kauno Žalgirio“ klubo vadovas.

Iškart pajuto poveikį

D.Gurskis mano, kad kol kas visų galimybių neatskleidė jungtinės Šiaulių ir Akmenės futbolo komanda „Saulės kraštas“.

Jo nuomone, naujai suburtai komandai trūksta susižaidimo, tačiau ji dar gali nustebinti ir pridaryti nemalonumų net lyderiams.

Antroje lentelės pusėje esančioms komandoms trūksta pastovumo.

„Komanda gali labai sėkmingai sužaisti prieš „Kauno Žalgirį“, tačiau jau kitose rungtynėse tampa visiškai neatpažįstama“, – stebėjosi D.Gurskis.

Futbolo specialistas neabejoja – Lietuvos salės futbolo čempionato lygis kyla, o šiam reiškiniui daugiausia įtakos turėjo šiemet rudenį šalyje vykęs FIFA pasaulio „Futsal“ čempionatas. Finalinis jo turnyras surengtas Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Apie čempionatą kalbėta jau kelerius metus, todėl didėjo visos sporto bendruomenės susidomėjimas šia sporto šaka, daugėjo ir norinčiųjų išbandyti jėgas.

Nors Lietuvos rinktinė čempionate pergalėmis nenudžiugino ir pasitraukė jau po grupių turnyro, futbolininkams tokia patirtis buvo labai naudinga.

„Visi rinktinėje žaidę futbolininkai smarkiai patobulėjo“, – tikino „Kauno Žalgirio“ klubo vadovas D.Gurskis.