9 įvarčių dramoje „Manchester City“ įveikė „Leicester City“ ekipą

Pirmosios Kalėdinės Anglijos „Premier“ lygos rungtynės nenuvylė. „Manchester City“ futbolininkai namuose 6:3 (4:0) nugalėjo „Leicester City“ ekipą.

Kevinas De Bruyne'as.<br> AP/Scanpix nuotr.

Dec 26, 2021, 7:22 PM, atnaujinta Dec 27, 2021, 8:19 AM

Rungtynių pradžioje atrodė, kad Mančesteryje bus galima sulaukti sutriuškinimo nepadoriu skirtumu. „Miestiečiai“ per pirmąsias 25 minutes pelnė keturis įvarčius.

Įvarčių mašiną 5-ąją minutę užkūrė Kevinas De Bruyne.

Po devynių minučių Riyadas Mahrezas realizavo vienuolikos metrų baudinį ir skirtumą padvigubino.

21-ą minutę Ilkay Gundoganas pasinaudojo grubia „Leicester City“ vartininko klaida ir pelnė trečiąjį rungtynių įvartį, o 25-tą minutę vienuolikos metrų baudinį uždirbęs Raheemas Sterlingas pats jį ir realizavo.

Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė. Problemas „miestiečiams“ pradėjo kurti buvęs jų futbolininkas, puolėjas iš Nigerijos Kelechi Iheanacho. Futbolininkas atliko du rezultatyvius perdavimus ir 65-ąją minutę pelnydamas įvartį skirtumą sumažino iki minimalaus.

Tačiau šeimininkai nepalūžo. Jau po keturių minučių Aymericas Laporte’as po kampinio pelnė įvartį ir grąžino šeimininkams svaresnę persvarą.

Rungtynes dar vienu įvarčiu 87-tą minutę uždarė R.Sterlingas. Anglas po Rubeno Diaso perdavimo nesunkiai kamuolį pasiuntė į vartus.

Mančesterio ekipa po 19-os turų savo sąskaitoje turi 47 taškus ir pirmauja „Premier“ lygoje. „Leicester“ su 22-iem taškais žengia 10-toje pozicijoje.