Pergalę iškovojęs „Chelsea“ klubas susilygino taškais su „Liverpool“

Anglijos „Premier“ lygoje pergalę šventė Londono „Chelsea“ futbolininkai. „Chelsea“ išvykoje 3:1 (1:1) įveikė „Aston Villa“ vienuolikę.

Pergalę iškovojęs „Chelsea“ išsilygino taškais su „Liverpool“<br> imago images/Scanpix nuotr.

Dec 26, 2021, 9:50 PM, atnaujinta Dec 27, 2021, 8:20 AM

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo šeimininkams. 28-ąją minutę Reece’as Jamesas įspūdingu smūgiu su galva pasiuntė kamuolį į vartus. Futbolininko nelaimei, tai buvo savi vartai.

Rezultatą jau po šešių minučių išlygino Jorginho. Italas sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį.

56-tą minutę tiksliu smūgiu galva pasižymėjo Romelu Lukaku ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį.

Trečią teisėjo pridėtą minutę Ezri Konsa savo baudos aikštelėje neleistinai nugriovė R.Lukaku ir teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, kurį ir vėl sėkmingai realizavo Jorginho.

„Chelsea“ po 19-оs turų savo sąskaitoje turi 41 tašką ir užima trečią vietą.

Londono klubas taškais susilygino su „Liverpool“, tačiau „mėlynieji“ yra sužaidę rungtynėmis daugiau.

„Aston Villa“ su 22 taškais žengia dešimta.