„Manchester City“ tolsta nuo persekiotojų

Anglijos „Premier“ lygoje trečiadienį žaisti du mačai ir pirmenybių lyderis „Manchester City“ klubas iškovojo pergalę. Tuo tarpu Londono „Chelsea“ ekipa nesugebėjo išlaikyti persvaros ir tenkinosi lygiosiomis.

„Manchester City“ ekipa.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 30, 2021, 12:21 AM, atnaujinta Dec 30, 2021, 12:59 AM

„Manchester City“ šiaip ne taip 1:0 (1:0) įveikė „Brentford“ futbolininkus. Vienintelis įvartis krito 16-ąją min, kai pasižymėjo.

Baigiantis mačui Aymericas Laporte 87-ąją minutę galva nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Tuo tarpu Londono „Chelsea“ ekipa sulaukė pasipriešinimo ir tik 1:1 (1:0) sužaidė su „Brighton“ ekipa.

Londono komandoje antrame mače iš eilės pasižymėjo Romelo Lukaku – 28 minutę po kampinio smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus.

„Brighton“ futbolininkai išlyginamąjį įvartį pasiekė jau per pridėtą teisėjo laiką – įvartį pelnė D. Welbeckas.

Dabar „Chelsea“ ekipa turi 42 taškus ir lenkia tašku trečioje vietoje esantį „Liverpool“. „Manchester City“ yra vienvaldis lyderis, sąskaitoje jau turintis 50 taškų.

Tiesa, Liverpulio komanda žaidė maču mažiau.