„Manchester United“ namuose susitvarkė su lygos autsaideriais

„Manchester United“ naujus metus pasitiks pergalingomis nuotaikomis. „Raudonieji velniai“ Anglijos „Permier“ lygos rungtynėse, namuose 3:1 (3:1) įveikė „Burnley“ futbolininkus.

„Manchester United“ namuose susitvarkė su lygos autsaideriais<br> imago images/Scanpix nuotr.

Dec 31, 2021, 12:53 AM

Pirmąjį įvartį šeimininkai pelnė 8-ąją minutę. Cristiano Ronaldo baudos aikštelės prieigoise nesugebėjo susistabdyti kamuolio, tačiau nukrito komandos draugui – Scottui McTominay. Pastarasis galingu smūgiu kamuolį pasiuntė į vartus.

27-ąją minutę Jadonas Sancho baudso aikštelėje stengėsi atlikti perdavimą, tačiau „Burnley“ gynėjas Benas Mee sugebėjo atmušti kamuolį. Futbolininko nelaimei, jis kamuolį nukreipė į savo vartus.

35-ąją minutę savo įvartį pelnė ir C.Ronaldo. S.McTominay tolimu smūgiu sudrebino svečių vartų konstrukciją, o portugalas pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir šį pasiuntė į tuščius vartus.

Švelninantį įvartį svečiai pelnė po trijų minučių, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Aaronas Lennonas.

„Manchester United“ po 18-os rungtynių su 31-u tašku užima penktą vietą. „Burnley“ per 16-ką rungtynių surinko 11-ką taškų ir rikiuojasi 18-toje pozicijoje.