Karšti Naujieji Anglijos „Premier“ lygoje: išvarytas žaidėjas ir „Manchester City“ pergalė paskutinę minutę

Naujieji 2022-ieji Anglijos „Premier“ lygoje startavo Londono „Arsenal“ ir „Manchester City“ ekipų mūšiu šalies sostinėje.

Paskutinį rungtynių pusvalandį Mančesterio klubas žaidė daugumoje.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jan 1, 2022, 4:31 PM, atnaujinta Jan 1, 2022, 4:34 PM

Šį kartą emocijų nestokojusioje dvikovoje pergalę 2:1 (0:1) šventė svečiai iš Mančesterio.

Pirmoji įvarčių sąskaitą atidarė „Arsenal“ ekipa. 31-ąją min. aikštės šeimininkus į priekį išvedė taikliai kamuolį į vartus pasiuntęs Bukayo Saka.

Svečiams pavyko reabilituotis 57-ąją min., kai skaičius švieslentėje išlygino 11-os metrų baudinį realizavęs Riyadas Mahrezas.

Vos po išlyginamojo įvarčio „Arsenal“ gynėjas Gabrielis buvo nubaustas geltona kortele už emocijų nevaldymą.

Netrukus, praėjus vos dvejoms minutėms, 59-ąją min., brazilas įsigudrino gauti dar vieną geltoną kortelę už kontaktą ore ir buvo išvarytas iš aikštės.

Palikdamas stadioną gynėjas ironizuodamas plojo dvikovos arbitrams.

Akistatos herojumi 93-ąją min. tapo „Manchester City“ į priekį išvedęs Rodri.

Tai buvo jau 11-oji Mančesterio klubo pergalė iš eilės Anglijos „Premier“ lygoje. „Mėlynieji“ savo sąskaitoje turi 53 taškus ir yra vienvaldžiai pirmenybių lyderiai.

„Arsenal“ su 35 taškais žengia ketvirta.