Naujametinis stebuklas Londone: „Tottenham“ išplėšė pergalę 96-ąją rungtynių minutę

Dramatišką pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo Londono „Tottenham Hotspur“ ekipa. Šeštadienį Antonio Contes auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 1:0 (0:0) palaužė „Watford“ futbolininkus.

Šiaurės Londono klubas iškovojo dramatišką pergalę išvykoje.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 1, 2022, 7:25 PM, atnaujinta Jan 1, 2022, 7:26 PM

Vienintelis dvikovos įvartis buvo įmuštas pačioje rungtynių pabaigoje – šeštąją antro kėlinio pridėto laiko minutę.

Rungtynių herojumi tapo taikliu smūgiu galva kamuolį į vartus pasiuntęs Davinsonas Sanchezas.

Po šios pergalės „Tottenham Hotspur“ su 33 taškais rikiuojasi penktoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo metu „Watford“ su 13 taškų žengia 17-oje vietoje.