Miuncheno „Bayern“ Vokietijoje gavo skaudų antausį

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate patyrė skaudų pralaimėjimą. Čempionų titulą ginantys futbolininkai namuose 1:2 (1:2) nusileido Menchengladbacho „Borussia“ klubui.

Miuncheno „Bayern“ Vokietijoje gavo antausį<br> Imago images/Scanpix nuotr.

Jan 7, 2022, 11:52 PM

Pirmieji pasižymėjo šeimininkai. 18-ąją minutę Robertas Lewandowskis baudos aikštelėje pasitaisė kamuolį ir puikiu smūgiu šį pasiuntė į viršutinį vartų tinklą.

27-ąją minutę rezultatą svečiai išlygino. Po sumaišties Miuncheno ekipos baudos aikštelėje kamuolys nukrito tiesiai prieš Florianą Neuhausą ir vokietis iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į vartus.

Po keturių minučių „Borussia“ pelnė pergalingą įvartį. Stefanas Laineris po kampinio tiksliai smūgiavo galva į apatinį vartų kampą.

Nepaisant pralaimėjimo, „Bayern“ ir toliau tvirtai pirmauja. Po 18-оs rungtynių bavarai turi 43 taškus. „Borussia“ su 22-ejais taškais žygiuoja 11-оje pozicijoje.