„Real“ Ispanijos čempionate išlaiko svarų lyderio atotrūkį, „Barcelona“ ir toliau žarsto taškus

Madrido „Real“ klubas Ispanijos futbolo čempionate iškovojo itin svarbią pergalę, namuose 4:1 sutriuškinęs „Valencia“ futbolininkus. Karališkasis klubas atsitiesė po netikėto pralaimėjimo „Getafe“.

K. Benzema ir Vinicius Junioras duetas nukalė dar vieną Madrido pergalę.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jan 9, 2022, 8:59 AM

Karimas Benzema pirmojo kėlinio pabaigoje sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį ir išvedė „Real“ ekipą į priekį 1:0.

Jau antrame kėlinyje Viniciusas Junioras 52-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje ir nukreipė kamuolį į vartus.

61-ąją minutę „Real“ jau pirmavo ir 3:0 – tas pats V.Junioras sugebėjo būti pirmasis prie nuo vartininko atšokusio kamuolio.

Goncalo Guedesui 76-ąją minutę nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio, tačiau jis pirmasis prišoko prie jo sušvelnino rezultatą 1:3.

88 min. K.Benzema dar kartą šiame susitikime pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir įtvirtino šeimininkų ekipos pergalę 4:1.

Po šios pergalės „Real“ turnyrinėje lentelėje nuo „Sevilla“ ekipos bent trumpam atsiplėšė 8 taškais, tačiau sekmadienį pagrindiniai karališkojo klubo persekiotojai gali sumažinti atsilikimą iki 5 taškų. Be to, „Sevilla“ turi dar ir vienu žaistu maču mažiau nei „Real“.

Ir toliau Ispanijos čempionate taškus barsto „Barcelona“. Katalonai išvykoje vargo su „Granada“ ekipa ir sugebėjo tik sužaisti lygiosiomis 1:1.

Nors „Barcelona“ ir pelnė pirmame kėlinyje įvartį, tačiau po VAR peržiūros jis buvo anuliuotas.

Antrame kėlinyje 57 min. „Barca“ vis dėlto išsiveržė į priekį – Luukas de Jongas pasižymėjo smūgiu galva.

Kai jau atrodė, kad situacija valdoma, katalonų laukė rimtas išbandymas: 80-ąją min. po antrosios geltonos kortelės aikštę paliko jaunasis Gavi ir svečiams teko 14 minučių žaisti dešimtyje.

Atsilaikyti „Barcelona“ nesugebėjo – 89 min. išlyginamąjį įvartį pelnė Antonio Puertas.

Po šių rungtynių „Barca“ užima 6 vietą turnyrinėje lentelėje, o „Granada“ tenkinasi 12 pozicija.