Keisčiausias bandymas atremti baudinį: „Valencia“ vartininkas klūpojo ant vartų linijos

Ispanijos futbolo taurės rungtynėse tarp „Valencia“ ir „Cartagena“ komandų pergalę 2:1 šventė svečiuose žaidusi rangu aukštesnė ekipa, bet po mačo daugiausia buvo kalbama apie neįtikėtiną bandymą atremti baudinį klūpant.

Bandymas atmušti baudinį klūpant.<br> Stopkadras

Jan 11, 2022, 7:17 PM, atnaujinta Jan 11, 2022, 7:20 PM

Pirmajame kėlinyje „Valencia“ ėmė pirmauti, kai 35-ąją minutę varžovų vartininką įveikė Soleras.

Ilgą laiką atrodė, kad nieko pakeisti jau nepajėgs, tačiau 74-ąją minutę teisėjas paskyrė baudinį į „Valencia“ vartus.

Tada susiklostė keista situacija: „Valencia“ vartininkas Jaume'as Domenechas prieš pat varžovo smūgį nusprendė atsiklaupti.

„Kelkis, kelkis“, – šaukė Kartachenos stadione susirinkę sirgaliai, tačiau vartininkas juos ignoravo.

Jo triukai nelabai padėjo, nes Ortuno smūgiavo tiksliai ir išlygino rezultatą.

Galiausiai „Valencia“ sugebėjo laimėti rungtynes, kai 90+3 minutę Denisas Čeryševas įmušė ir rezultatas tapo 2:1 svečių naudai.

„Valencia“ aštuntfinalyje žais su „Baleares: klubu, kuris 2:1 įveikė Vigo „Celta“, o prieš tai sensacingai 5:0 nugalėjo „Getafe“ ekipą.