Drama Italijos Supertaurėje – „Inter“ pergalę lėmė įvartis 121 minutę

Dramatiškai susiklostė Italijos Supertaurės mūšis. Trofėjų paskutinę akimirką pačiupo Milano „Inter“ klubas, namuose per pratęsimą 2:1 įveikęs Turino „Juventus“.

„Inter“ neįtikėtinai išplėšė pergalę Italijos Supertaurės mače su Turino „Juventus“.

Jan 13, 2022, 3:55 PM

Pirmieji į priekį šiose rungtynėse išsiveržė „Juventus“ futbolininkai, kuriems 25-ą minutę įvartį pelnė Westonas McKennie.

Bet jau po 10 minučių rezultatas išsilygino, kai baudinį realizavo Lautaro Martinezas.

Daugiau įvarčių per pagrindinį laiką komandos nepelnė, tad buvo žaidžiamas pratęsimas.

Atrodė, kad tikslių smūgių nebus ir jo metu, o komandoms teks aiškintis santykius baudinių serijoje, bet paskutinę akimirką – pirmą pridėto pratęsimo laiko minutę – įvartį pelnė Alexis Sanchezas ir „Inter“ triumfavo.

Milano klubas Supertaurę iškovojo tik šeštą kartą klubo istorijoje ir pirmąsyk nuo 2010 metų. „Juventus“ šį trofėjų yra laimėjusi daugiausiai kartų – devynis, tarp jų ir praėjusiais metais, kai 2:0 įveikė „Napoli“ klubą.