Stebuklas Anglijoje: „Tottenham Hotspur“ išplėšė pergalę įmušdama du įvarčius per pridėtą laiką Įvarčių autoriumi tapo po keitimo pasirodęs žaidėjas

Vieną įspūdingiausių šio sezono Anglijos „Premier“ lygos pergalių trečiadienį iš kišenės išraukė Londono „Tottenham Hotspur“ ekipa.

Stevenas Bergwijnas.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Jan 19, 2022, 11:53 PM, atnaujinta Jan 19, 2022, 11:57 PM

Londono klubas išvykoje 3:2 (1:1) pranoko „Leicester“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje abi komandos apsikeitė taikliais smūgiais – 24-ąją min. aikštės šeimininkus į priekį išvedė Patsonas Daka.

38-ąją min. skaičius švieslentėje išlygino Harry Kane'as.

Antrajame kėlinyje „Leicester“ įjungė dar aukštesnę pavarą – 76-ąją min. „mėlynuosius“ dar kartą į priekį išvedė Jamesas Maddisonas.

79-ąją min. „Tottenham“ ekipos strategas Antonio Conte nusprendė į aikštę „mesti“ Steveną Bergwijną. Kaip parodė ateitis – šis sprendimas pasiteisino.

Olandas sukūrė futbolo stebuklą ir įmušė du įvarčius per teisėjo pridėtą laiką.

95-ąją min. jis pasižymėjo išlyginamuoju smūgiu, o 97-ąją min. įmuštas įvartis padovanojo pergalę svečiams.

Įspūdingą pergalę išplėšusi „Tottenham Hotspur“ šiuo metu rikiuojasi penktoje „Premier“ lygos lentelės vietoje. Tuo metu „Leicester“ žengia dešimta.

Kitose rungtynėse „Manchester United“ išvykoje 3:1 pranoko „Brentford“ futbolininkus.