„Barcelona“ krachas tęsiasi: išspyrė iš Ispanijos Karaliaus taurės aštuntfinalio

Sunkiai šiame sezone puškuojanti „Barcelona“ futbolo ekipa patyrė dar vieną skaudų smūgį. Vėlyvą ketvirtadienio vakarą Xavi auklėtiniai baigė savo pasirodymą Ispanijos Karaliaus taurės varžybose.

Katalonijos klubas baigė savo pasirodymą Ispanijos karaliaus taurės varžybose.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 21, 2022, 8:07 AM

Praėjusią savaitę Ispanijos Supertraurės pusfinalyje pralaimėję katalonai šį kartą Ispanijos Karaliaus taurės aštuntfinalyje po pratęsimo 2:3 (1:1) nusileido Bilbao „Athletic“ ir baigė savo pasirodymą dėl vieno iš prestižinių šalies futbolo trofėjų.

Bilbao klubas į priekį išsiveržė dar 2-ąją rungtynių minutę – kamuolį taikliai į vartus pasiuntė Ikeras Muniainas.

„Barcelona“ skaičius švieslentėje išlygino po 20-ąją min. įmušto Ferrano Torreso įvarčio.

Įvarčiais abi komandos apsikeitė ir antrajame kėlinyje – 86-ąją min. „Athletic“ dar kartą į priekį išvedė Inigo Martinezas, tačiau su pralaimėjimu sutikti nenorėjęs Pedri dar katalonų kailį išgelbėjo jau per pridėtą teisėjo laiką – 2:2.

Viskas kėlėsi į pratęsimą.

Papildomo laiko geriau sekėsi Bilbao futbolininkams – 105-ąją min. I.Muniainas nesuklydo stojęs prie 11 metrų baudinio žymos ir taikliu smūgiu išplėšė savo komandai pergalę bei bilietą į turnyro ketvirtfinalį.

Paradoksalu – praėjusių metų Ispanijos Karaliaus taurės finale triumfavusi „Barcelona“ finalinėse varžybose buvo įveikusi „Athletic“ ekipą. Šį kartą baskams pavyko atsirevanšuoti.