Du portugalo įvarčiai atvėrė „Liverpool“ ekipai kelią į „Carabao“ taurės finalą

Ketvirtadienį įvykusiame Anglijos lygos taurės -„Carabao“ – pusfinalio atsakomosiose rungtynėse „Liverpool“ klubas išvykoje rezultatu 2:0 (1:0) palaužė Londono „Arsenal“ ekipą ir jau gali rengtis akistatai finale su Londono „Chelsea“ klubu.

„Liverpool“ puolėjas Diogo Jota.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jan 21, 2022, 12:02 AM, atnaujinta Jan 21, 2022, 12:03 AM

Pirmasis rungtynių įvartis krito 19 minutę, kai „Liverpool“ komandos krašto puolėjas Diogo Jota vienas susitvarkė su visa varžovų gynyba.

Paskutinis taškas padėtas antrojo kėlinio 79 minutę, kai tas pats portugalas D.Jota pelnė ir antrąjį savo įvartį.

Pirmojoje dvikovoje „Liverpool“ ir „Arsenal“ sužaidė 0:0.

Į finalą prasibrovęs „Chelsea“ pusfinalyje 2:0 ir 1:0 susitvarkė su „Tottenham Hotspur“ klubu.

„Liverpool“ klubas į „Carabao“ taurės finalą pateko jau 13-ąjį kartą ir yra rekordininkas. Kol kas Liverpulio klubas finaluose 8 kartus laimėjo ir 4 kartus nusileido.

Po 9 kartus šios taurės finaluose žaidė „Manchester United“ ir „Manchester City“ komandos – pastaroji triumfavo varžybose aštuonis kartus, o „United“ – penkis.

Finalas Londono „Wembley“ stadione vyks vasario 27 dieną.