„Hegelmann“ metus pradėjo pergale kontrolinėse rungtynėse Vilniuje

2022 metų sezonui besiruošiantis Kauno rajono FC „Hegelmann“ klubas pergalingai pradėjo kontrolinių rungtynių maratoną. Pirmajame susitikime rezultatu 4:1 nugalėta Vilniaus Baltijos futbolo akademijos komanda.

„Hegelmann“ metus pradėjo pergale kontrolinėse rungtynėse Vilniuje<br> fchegelmann.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Jan 23, 2022, 11:04 PM

Mėlynai balti šiose žaidė dviem skirtingomis sudėtimis – pirmajame su Ignu Plūku, Mantu Fridriku, Klaudijumi Upstu, Hugo Figueredo, Tzlilu Nehemya, Yukiyoshi Karashima, Thomsonu Gavi, Viliumi Armanavičiumi, Matheusu Marcondele, Lazaru Sajčičiumi ir Augustinu Klimavičiumi; antrajame – su Matu Dedura, Ibrahimu Olaosebikanu, peržiūroje dalyvaujančiais Ignu Kružiku, Domantu Antanavičiumi, Sherali Iuldashevu ir kitais.

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė aikštės šeimininkams – jie 9 minutę realizavo 11 metrų baudinį ir išsiveržė į priekį. Pasižymėjo Gabrielius Puzas.

Svečiai iš Kauno rajono nesutriko ir nors atakavo vilniečių vartus didelėmis pajėgomis įvarčiu atsakyti greitai nepavyko.

25 minutę prie savo vartų suklydus BFA gynėjams, savo galimybe pasinaudojo neseniai su mėlynai baltais rankomis sukirtęs Augustinas Klimavičius. Dvidešimtmetis puolėjas tapo pirmojo šių metu FC „Hegelmann“ įvarčio autoriumi.

Po 5 minučių savo pirmąjį įvartį klubo gretose pelnė vidurio gynėjas iš Izraelio Tzlilas Nehemya ir mėlynai balti išsiveržė į priekį.

34 minutę mėlynai balti pelnė ir trečiąjį įvartį – Augustinas Klimavičius surado laiku į baudos aikštelę įbėgusi Hugo Figueredo, šis pelnė įvartį galva.

Po pertraukos „Hegelmann“ žaidybinis pranašumas vėl nekėlė abejonių, o 74 minutę Ibrahimo Olaosebikano tikslus perdavimas ir klubo peržiūroje esančio Sherali Iuldashevo įvartis suteikė svečiams trijų įvarčių persvarą ir padėjo galutinį tašką šiame mače.

Kitas kontrolines rungtynes „Hegelmann“ žais sausio 22 dieną vėl BFA arenoje, tik šį kartą prieš FK „Panevėžys“ klubą.