Anglijoje „Liverpool“ iškovojo užtikrintą pergalę

Anglijos „Premier“ lygoje prie lyderių artėja „Liverpool“. Jurgeno Kloppo auklėtiniai išvykoje 3:1 (2:0) įveikė Londono „Crystal Palace“.

Anglijoje „Liverpool“ iškovojo užtikrintą pergalę<br> imago images/Sportimage/Scanpix nuotr.

Jan 23, 2022, 6:04 PM, atnaujinta Jan 28, 2022, 2:47 PM

Pirmąjį įvartį svečiai pelnė 8-ąją minutę. Andrew Robertsonas puikiai pakėlė kampinį, o reikiamoje vietoje atsidūręs Virgilas van Dijkas iššoko aukščiau už savo varžovus ir galingu smūgiu galva paleido kamuolį į vartus.

Antrasis „Liverpool“ įvartis krito 34-ąją minutę. Puikų perdavimą ir vėl atliko škotas A.Robertsonas, o šį kartą atakos smaigalyje atsidūrė Alexas Oxlade-Chamberlainas.

55-ąją minutę „Crystal Palace“ skirtumą sušvelnino. Jeano-Phillipe's Mateta perdavimas leido Odsonne’ui Edouardui paleisti kamuolį į tuščius vartus.

Pergalę „Liverpool“ ekipai 89-ąją minutę užtikrino Fabinho. Brazilas sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį smūgiuodamas į dešinį apatinį vartų kampą.

„Liverpool“ po 22 rungtynių turi 48 taškus ir užima antrą vietą. Nuo pirmaujančių „Manchester City“ futbolininkų „raudonieji“ atsilieka 9 taškais, tačiau dar turi vienerias rungtynes atsargoje. „Crystal Palace“ su 24 taškais žengia 13-oje vietoje.